Connect with us

Jete

Me veshjen e ngushte qe i tregonte format/ Por shikoni sa shume ka kushtuar veshja e Beatrix ne spektakel

Published

on

Beatrix Ramosaj mbrëmë ishte prezente në studion e Big Brother VIP, ku kishte momente edhe ndërhyri, e madje ajo në një moment i shprehu dashurinë edhe Donaldit, derisa i tha se e kishte marrë malli shumë dhe e do pafund.

Këngëtarja nga Kosova tërhoqi vëmendjen me paraqitjen e saj, derisa kishte zgjedhur të vishej e tëra në “xhins”, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Veshja e Beatrix Ramosaj i përket markës së njohur

Pjesa e sipërme e saj kap vlerën e 1,258 dollarëve, derisa xhinset kanë një çmim prej 885 dollarëve, e që në total i bie 2143 dollarë.

Kujtojmë se Beatrix menjëherë pas eleminimit nga Big Brother VIP, lansoi edhe një këngë të re dedikuar Donaldit./

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport