Connect with us

Jete

“Mes Semit dhe Granitit ka diçka më shumë”/ Ja cfare ka ndodhur brenda shtepise se Big Brother perpara spektaklit

Published

on

Granit Cana, Fifi dhe Semi Jaupaj është “trekëndëshi” më i përfolur në “Big Brother Vip Albania” që prej nisjes së këtij reality-show.

Fifi shprehu pëlqim të madh për Granitin dhe herë pas here ka shfaqur xhelozi, ndërkohë që ky i fundit ia bëri të qartë se e do shumë si person por nuk e sheh si partneren e tij të ardhshme.

Megjithatë, Graniti ka flirtuar me një tjetër vajzë të shtëpisë, Semi Jaupajn dhe këtë e kanë vënë re të gjithë banorët. Gjatë diskutimeve të tyre për “trekëndëshin”, ata janë shprehur se arsyeja e stepjes së Granitit është Fifi, pasi besojnë se mes Granitit dhe Semit ka pëlqim.

Nga ana tjetër, Graniti është deklaruar si për Fifin, ashtu edhe për Semin, se s’do të lidhet me asnjë vajzë në shtëpinë e “Big Brother”.

Pavarësisht kësaj, mbetet për t’u parë, pasi situata po fillon të bëhet akoma më e vështirë me hyrjen e vajzave të reja, Sarah Berisha, Einxhel Shkira dhe Beatrix Ramosaj.

Gjatë ditës së djeshme, Graniti dhe Sarah nisën të flirtojnë me njëri-tjetrin, ndërsa Fifi u bë sërish xheloze dhe këtë e shprehu para të gjithëve.

“Shyqyr që erdhën këto të rejat”-u shpreh ajo, ndërsa i tregoi Granitit se i vinte që ta “dh unonte” për veprimet e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport