Connect with us

Jete

Mesa duket i ka dhene fund me Boren/ Donaldi ben deklaraten e forte ne transmetim prime ne Big Brother

Published

on

Spektakli i sotëm ka nisur me raportin mes Donaldit dhe Beatrixit.

Për publikun është shfaqur një klip ku dyshja kanë folur në dhomën e rrëfimit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Donaldi tha se ai nuk dëshiron ta ndrydhë më veten aty brenda, dhe se dalja e Semit e ka ndihmuar shumë.

Në anën tjetër, Beatrixi u shpreh se Donaldi e ka timonin në dorë.

“Ai e ka timonin në dorë. Po më tha ai hidhu unë do hidhem. Më merret fryma rreth tij”, u shpreh Trixa.

Ende pa u shfaqur Arbana nga studio, produksioni ka vendosur disa pjesë të Donaldit nga dhoma e rrëfimit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ai u shpreh se mes tij dhe Beatrixit ka shumë kimi dhe nuk dëshiron ta ndryshe veten për askënd.

“Mes nesh ka pasur kimi që nga fillimi. Nuk dua ta ndrydhë më veten për askënd”, ishte deklarata e Donaldit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport