Connect with us

Jete

Meshkujt nuk na i thone asnjehere/ Keto jane 11 veshjet qe ata i adhurojne te femrat

Published

on

E dini sigurisht që meshkujt janë tekanjozë dhe kanë preferenca të veçanta për sa i takon veshjes së femrave..

E mbase keni dëgjuar shpesh të thuhet se meshkujt preferojnë femrat e thjeshta. Por nga fotot që do të shihni në vazhdim rezulton e kundërta.

Meshkujve u pëlqen që femrat të vishen provokuese, me taka të larta, funde të shkurtër apo pantallona të ngushta.

Për më shumë shikoni më poshtë, ja si të visheni për t’u dukur sa më bukur përpara partnerit tuaj ose djalit që dëshironi t’i bëni përshtypje!

Çorapet deri te gjuri, përmbushin fantazitë e meshkujve për vajzat e veshura me uniformë shkolle, që personifikojnë vajzën e zgjuar, por edhe lozonjare me sjellje tipike të një ‘kokete’.

Takat e larta e bëjnë një femër të duket joshëse dhe tërheqëse duke i dhënë pamje femërore.

Femrat sportive janë shumë tërheqëse për meshkujt.

Minifundet janë shumë seksi dhe sensuale, pasi tregojnë format femërore.

Fustanet e shkurtër të zinj janë të domosdoshëm në gardërobën e femrave. Tani që edhe meshkujt i preferojnë, mos ngurroni t’i vishni!

Pantallonat e ngushta apo streçet preferohen shumë nga meshkujt pasi nxjerrin në pah format.

Atletet

Shume meshkuj besojne se femrat qe veshin atlete e bejne kete se nuk duan apo nuk u intereson vemendja e te tjereve dhe kjo gje i terheq shume…

Te veshesh rrobat e tij

Meshkujve ne menyre sekrete dhe thelle thelle u peqen kur u vjedhin kemishen apo bluzen e tij e mbi te gjitha ne nje situate relaksuese kur jeni ne shtepi apo dilni per nje shetitje.

Te kesh stilin tend

Te jesh vetevetja dhe te mos veshesh cdo gje qe del seri neper dyqane. Nje femer me stil eshte gjithmone me epreferuar nga meshkujt se nje tjeter qe vishet zakoshem. Mbajeni vath ne vesh kete…

Syzet optike

Syzet kane aftesine ti japin ti japin cdo vajze nje pamje te sofistikuar dhe inteligjente ndaj ata i lidhin syzet me zgjuarsine dhe sensualitetin. Edhe nje pale syze pa numer nuk do ishin nje ide e keqe per ju qe nuk keni nevoje…

Xhaketat e lekures

Meshkujt kane nje terheqje te pashpjegueshme per femrat qe preferojne te veshin xhaketat e lekures, kjo ndoshta ngaqe ato tregojne pak agresivitet dhe meshkujt vdesin per sfidat…

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport