Connect with us

Jete

Mezi priste te shikonte cfare thuhej per te/ Shikoni cfare ka bere Fifi pasi pa ne telefon cfare flitej

Published

on

Gjendja shë ndetësore e Fifit këto ditë ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Mikesha e saj më e mirë, Argjira Spanca, e cila njëherit punon edhe në Top Channel, e priti atë në zyre, derisa tani ndodhen tek banesa e saj, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Ka qenë vetë blogerja shqiptare ajo e cila tani ka publikuar një video të Fifit, ku këngëtarja kosovare shfaqet me telefonin e saj në dorë.

Këngëtarja, pas vizitës që pati me psi kologët brenda shtëpisë së Big Brother VIP, vendosi që ta lërë lojën në gjysmë.

“Unë nuk po ndje hem më mirë, po ndjehem e ngu lfatur këtu brenda, kështu që për të mirën time më duhet të largohem dhe të merrem vetëm me veten”, u shpreh Fifi derisa ua komunikoi banorëve vendimin e marrë.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport