Connect with us

Bota

Miku i Donaldit tregon hatërmbetjen e Alban Ramosajt: “Më hoqi nga ‘Instagram’-i”

Published

on

Këngëtari Tiri Gjoci ka raporte shumë të mira miqësore me aktorin e humorit dhe ish-konkurrentin e “Big Brother VIP” Donald Veshajn. Së fundmi, gjatë një interviste, ai ka treguar se i ka ndodhur një situatë e pakëndshme me Alban Ramosajn, me të cilin ai është shprehur gjithashtu se ka patur relata të mira.

Sipas tij shkak është bërë një postim në ‘story’ që ka postuar në “Instagram” me Romeo Veshajn, që Albani e ka marr personale.

Tiri u shpreh për “ABC” se ai kishte publikuar një foto me Romeon, duke vendosur në sfond këngën “Bitch i mesnatës”, gjë që këngëtari nuk e kishte pritur mirë, duke menduar se ishte një thumbim referuar lidhjes së Trixës me Donaldin.

“Kam pasur një situatë jo fort të mirë me Albanin, vëllain e Trixës për shkak të shoqërisë që unë kam me çunat (Romeo dhe Donald Veshaj) dhe një postimi që unë bëra në Instagram me Romeon. Është shumë djalë i mirë, por u mërzit pak. Unë i thashë mos u mërzit.

Njerëzit duhet të kuptojnë, sidomos Albani, unë i dua të dy, si Trixën, si Donaldin. Ka gjithë të drejtën e gjithë botës të jetë vëlla protektiv. Unë bëra një story me Romeon, ishte ora 00:00 dhe shkrova “Bitch i mesnatës”. Është këngë e bërë nga Tingulli Trent dhe Alban Ramosaj. Më shkruajti dhe e mori personale, që t’i biem shkurt. Ai gjasme u zhgënjye, duke qenë se kemi shoqëri prej vitesh bashkë, nga story im.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport