Connect with us

Lajme

Mobilje te shtrenjta dhe ngjyra te ngrohta/ Keto jane pamjet brenda shtepise luksoze te Soni Malaj

Published

on

Soni Malaj eshte padyshim nje nga kengetaret me te mira dhe me te pelqyera per publikun.
Sado qe vitet kalojne, Sonit i shtohet edhe me shume hijeshia. Ajo ka treguar shpesh se ben kujdes te madh ne mirembajtjen e linjave trupore.

Ne llogarine e saj ne ‘Instagram’, kengetarja e njohur ka postuar nje video teksa shfaqet brenda shtepise se saj. Ne sy bie arredimi modern dhe shume stil. Ne video duket salloni ku ngjyra qe dominon eshte jeshilja.

Ndersa Soni shfaqet e veshur me nje bluze te shkurter e cila ka vene ne pah barkun e sheshte plot muskuj. Kengetarja na e verteton edhe nje here qe gjithmone do te duket rrezellitese pavaresisht moshes.Soni punon shume me fizikun e saj dhe kete e tregon fakti qe edhe pse eshte nene ajo eshte gjithnje ne super forme fizike.

Ne cdo dalje telelvizive apo foto te publikuar imazhi i saj eshte yll dhe i kuruar deri ne detaje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport