Connect with us

Jete

Momenti qe i perloti te gjithe/ Semi takon babain pas 3 vitesh, sa shume i ngjan babait te saj

Published

on

Këtë mbrëmje Semi u surprizua nga njeriu i saj më i shtrenjtë, i ati, të cilin nuk e kishte takuar që prej tre vitesh.

Këngëtarja shpërtheu në lot, e bashkë me të dhe i gjithë publiku, banorët dhe opinionistët. Semi përcolli emocione të forta me lidhjen e ngushtë me të atin.

Ajo e puthi te gusha dhe iu ul në prehër duke e përqafuar me mall. “Ky njeriu këtu më bëri njeriun më të lumtur në Univers, në të gjithë Galaktikën. Të dua shumë! Për gjithë jetën! Drita ime! Më kishte marrë shumë malli!”

Nga ana tjetër i ati i tha “artisti i babit, çuni i babit” me përkëdheli.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport