Connect with us

Jete

Monika do dal nga shtepia e Big Brother/ Iliri nxjerr nga shtepia e Big Brother 1 nga njerezit me te afert

Published

on

Iliri eshte pyetur nga Monika se per cilin nga banoret qe ishin te nominuar mendonte se do te largohej.Ai eshte pergjigjur se ka disa emra qe i mendon por ka vecuar emrin e saj.

“Une kam disa emra por mendoj se ti Monika”, ka thene ai.

Aktorja eshte shprehur shume e sigurt se do te jete ne finale dhe nuk e ka pritur aspak mire kete deklarate.

“Tani kam nje qellim ne vetvete, e kisha deri diku tani po shkoj drejt e ne zemer te qellimi im, une do te jem ne finale, pune e madhe se Iliri s’me quan mua, kush eshte Iliri te thot per mua qe jam apo nuk jam ne finale” ka thene Monika.

Kujtojme se nepermjet nje televotimi, publiku pati mundesine te zgjidhte gjate spektaklit te mbremshem ne Big Brother, te preferuarin e tij qe ishte Iliri.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport