Connect with us

Jete

”Mos e merr burrin katolik”/ Kjo eshte deklarata e Fifit qe i ktheu publikun kunder, ja porosia e babit

Published

on

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi, është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip.

Sot gjatë një bisede me disa prej banorëve të shtëpisë ka treguar tri kriteret që babai i saj ka për djalin me të cilin Fifi do të ketë si partner jete.

“Babai mi ka thënë tre gjëra. Nuk e du kat olik, nuk e dua ti përkasë min oriteteve dhe nuk ta du serb”, është shprehur Fifi.

Ndërkohë kjo deklaratë ka irrituar shumë ndjekës të cilën janë ndierë të prekur nga kjo deklaratë e saj.

Menjëherë kanë shpërthyer komentet, ku e kritikojnë duke e quajtur paragjykuese dhe diskriminuese.

“Fifi do ishte më mirë që këtë këshillë të babait mos ta bënte publike sepse besimi është temë sensitive. Gjithashtu komu niteti Rom ndihet i disk riminuar. Edhe mos promovo u rrejtje ndaj kombeve. Je artiste dhe duhet të përcjellësh mesazhe paqje, pozitive, bashkimi. Nëse nuk ke mesazhe të tilla më mirë hesht sepse me këto që the tregove që je in jorante (e pa ditur)”, shkruan një komentues.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport