Connect with us

Jete

”Mos më thoni burri i Borës, jam beqar”/ Semi i kthehet keq Donaldit: Bëj kujdes ajo jashtë mërzitet!

Published

on

Donaldi deklaroi mbasditen e sotme se është i lodhur nga etiketimet e shpeshta si partneri i Borës. Ai u përpoq t’i tregonte banorëve se pa qartësuar disa gjëra nuk mund të shprehet se është në një lidhje.

Kjo gjë ka revo ltuar edhe Semin, e cila u shpreh se deklarata është e tepërt sidomos pas puthjes romantike që ata të dy i dhanë njëri-tjetrit.

‘’Kjo përgjigje do të mërzisë atë personin që po të ndjek jashtë. Nuk mund të thuash që nuk jeni asgjë sepse ajo tjetra po të pret. Bëhet fjalë për një person që unë e kam shumë përzemër dhe për këtë arsye duhet të kemi më shumë kujdes’’,- tha ajo.

Prej disa ditësh publiku ka vënë re një afrimitet mes Donaldit dhe Beatrix, por ideja e një raporti më shumë se shokë është mohuar prej tyre.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport