Connect with us

Lajme

Mos u genjeni nga fjalet e bukura/ Keto jane 3 veprimet qe tregojne se i dashuri juaj po kalon kohen me ju

Published

on

Si ta kuptoni se jeni pasion momental?

•Ai nuk ju dërgon mesazhe rregullisht

Fakti është se: Djemtë lënë në hije vetëm vajza për të cilat nuk u intereson.

Për më tepër, djemtë që ju shohin si afatgjatë nuk do të “zhduken” papritur për ditë të tëra. Dhe ata gjithashtu nuk do t’ju dërgojnë mesazhe vetëm kur janë të eksituar. Djemtë që ju shohin si material për marrëdhënie afatgjatë do t’ju dërgojnë gjithmonë mesazhe dhe do t’ju kujtojnë, pavarësisht se sa e zënë është dita e tyre.

•Ai nuk do t’ju prezantojë me miqtë e tij.

Djemtë që janë seriozë për një vajzë do ta prezantojnë atë me miqtë dhe familjen. Ata do të jenë krenarë që do të shihen me të dhe do të bëjnë çmos që ajo të jetë pjesë e rrethit të tyre.

Nëse je një pasion momenti, ata do të të mbajnë në prapavijë dhe do të sigurohen që të mos takosh shumë njerëz.

•Ai nuk do t’ju marrë në takimet e duhura.

Darka e restorantit?Lëre fare.

Data e një pikniku? Jo.

Të vetmet takime që zakonisht do të takojnë janë takimet në hotel dhe ndoshta nëse je me fat një takim në një klub nate.

•Ai kurrë nuk do t’ju thotë se ju do

Për asnjë arsye,as kur është tapë,ai nuk e thotë fjalën “Të dua”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport