Connect with us

Lajme

”Na kane nxjerr nga vetja, une u cova ne kembe ajo nuk me takoi”/ Donaldi sh perthen ndaj Palomes

Published

on

Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ishte banorja e dytë që u largua mbrëmjen e së premtes nga shtëpia e “Big Brother VIP” pas Sheilës. Eleminimi i saj erdhi pasi të gjithë banorët e BB Vip u vendosën në nominim, për shkak se disa prej tyre, konkretisht Iliri, Monika dhe Sabiani bënë marrëveshje me njëri-tjetrin se kë do nominonin.

Në momentin kur Arbana njoftoi se publiku kishte zgjedhur Palomën për ta eleminuar, ajo i takoi të gjithë përveç Donaldit dhe Semit.

Donald Veshaj: Jam shumë i lumtur që iku Paloma, super i lumtur. Doli Paloma, ajo që duhej. Ça janë ato servilizma e lëpirje b*the. (I drejtohet Semit) Do bëjmë i çik lojë ne shpirti, të hapur të shohim, të shkojë si të shkojë.

Semi Jaupaj: Tani po, fillon loja

Einxhel Shkira: Qëndroni vetja, s’keni pse ndryshoni për të tjerët

Donald Veshaj: Na kanë nxjerr nga vetja. Ua u çova në këmbë, kjo tjetra nuk foli. Kemi qëndruar në një shtëpi, kemi ndarë bukën bashkë.

Semi Jaupaj: Jemi bërë të shëmtuar fare, artistë që vetëm bërtasin, shahen uaaa

Kledi Hysa: Duhet të jemi shembull

Semi Jaupaj: Këtë kam thënë gjithë kohës

Kledi Hysa: Ndaj nuk e ul veten në nivelin e tyre, turp.

Semi Jaupaj: Ndonjëherë ngrihen nervat.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport