Connect with us

Jete

Ndal, mos i prit floket/ Keto jane 10 modelet e flokeve qe do bejne namin ne sezonin e veres

Published

on

Vera është shumë afër, pothuajse ka trokitur, dhe natyrisht, ne gjithmonë fillojmë të planifikojmë se si mund t’i ndryshojmë flokët për muajt e ngrohtë me rrezet më të forta të diellit.

Ka diçka në lidhje me flokët e verës që na emocionon. Pavarësisht se ‘balayage’ që na kujton gjithmonë pushimet, është kthyer në axhendë sërish këtë verë, ne duhet të jemi të kujdesshme që në temperatura të ngrohta shkëlqimi të nisë, së pari, nga një frymëzim i ri për flokët.

Është koha e vizitës së radhës në sallon, ndaj shikoni këto trende që vijnë nga modelet e fundit të Instagramit. Do të gjeni stile, nuanca, ngjyra të guximshme, ashtu sikundër edhe modelet e hershme të viteve ’90, si fundet e kthyera, gërsheta super të gjatë, por edhe valëzime natyrale.

Gjeni cili është modeli që ju përshtatet më shumë në këtë kolazh interesant të verës 2022.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport