Connect with us

Lajme

Ndarja me Beatrixën/ Ish-banori i Big Brother shpërhten kundër Donaldit: Mashkull pa shtyllë kurrizore

Published

on

Anaid Kaloti ka qenë një ndër mbështetësit e Donaldit gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP”. Mirëpo, gjërat kanë ndryshuar pas daljes së aktorit.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur, por Donaldi e ka hequr ish-fituesin e Big Brother nga ndjekësit në Instagram. Nga ana tjetër, ky i fundit nuk është kursyer për ta sulmuar publikisht.

Anaidi ka reaguar rreth ndarjes së Donaldit me Beatrixën, duke mbajtur anën e këngëtares. Ai e ka cilësuar aktorin si “mashkull pa shtyllë kurrizore”.

“Kur unë flisja të vërtetën, ju që jeni mësuar të gënjeni veten më hidheshit kundra. Më vjen mirë që Beatrix nuk ngjan me disa nga ju! Ne Shqipëri gjen pafund meshkuj pa shtyllë kurrizore, që gjithmonë shënjestrojnë një femër dhe i vënë gishtin në plagë, që t`i tregojnë shokëve çfarë ngjyre ka gjaku. Ca të përhumbur, ca të tjerë të përkulur…. Qytetarinë nuk e blen dot lirë, për sa kohë në pazar shiten vetëm produkte fshati!”, ka shkruar ish-fituesi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport