Connect with us

Jete

Ndihem sikur po humbas veten time/ Donaldi qan pas debatit te forte me Ilirin ne shtepine e Big Brother

Published

on

Donaldi dhe Iliri u z unë keq me njëri-tjetrin, teksa ky i fundit po iu mësonte të gjithë banorëve koreografinë e një kërcimi. Iliri i tërhoqi vëmendjen Donaldit, duke i kërkuar të mos fliste. Ai i tha se me sjelljen e tij po tregonte edukatën dhe disiplinën artistike. 

Zë nka e tyre u shoqërua me br itma dhe zhurma që shqetësuan të gjithë banorët. Më tej, gjatë një bisede me Semin, Donaldi është përlotur duke thënë se ndihet sikur po humbet veten e tij.

“Ndihem sikur po humbas veten time, kupton?”, është shprehur ai mes lotësh, ndërkohë që Semi është munduar ta qetësojë.

Në debatin që ata kishin u perdorën shumë fjalë të papërshtatshme dhe ofe ndime që e agravuan më shumë situatën.

Donaldi vazhdon të jetë i preferuari i publikut gjë po e shqetëson shumë Ilirin sipas tij.

“E kap inati atë,e grin nga brenda”-thot ai.

Semi nga ana tjetër i jep kurajo dhe i thot Donaldit të tregohet sa më i qetë.

“Nuk ke pse të shqetësohesh fare,ti ke rrethin tënd,ke njerëzit e tu,ata e treguan fytyrën e tyre të vërtetë”-tha ajo.

Gjithashtu shton:”Përvec profesionit që je piktor,gjëja që bën më mirë në këtë jetë përvec pikturës është të bësh njerëzit të qeshin prandaj vazhdo ky që je”.

Dyshja duket që janë një mbështetje shumë e madhe për njëri-tjetrin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport