Connect with us

Jete

Ndodh e papritura në Big Brother Albania Vip/ Fifi sëmuret dhe shpërthen në lot

Published

on

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Fifi është sëmurë nga stomaku. Të gjithë banorët e Big Brother Albania Vip i erdhën në ndihmë, veçanërisht aktorja Arjola Demiri që ishte në çdo moment afër saj.

Kjo situatë u perjetua shumë keq nga Fifi e cila shpërtheu në lot. “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”, tha Fifi.

“Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri. Ndërkohë Paloma hodhi idenë që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport