Connect with us

Jete

Ndryshim drastik ne pamje/ Shikoni sa bukur duket Bora Zemani me floket bjonde

Published

on

Bora Zemani është një nga moderatoret më të suksesshme të momentit. Ajo është shumë e komentuar si nga ana profesionale, ashtu edhe në jetën private.

Në një intervistë për Bora ka treguar disa të fshehta, që askush nuk dinte rreth saj. Ndër të tjera ka zbuluar se në fakt emri i saj është Borana dhe pas këtij emri qëndron një histori tepër e veçantë.

Duke qenë se ka lindur në janar mamaja e Borës kishte parë në atë kohë në ‘Teatrin e Operës dhe Baletit’ operën shqiptare ‘Borana’ dhe nga kjo vepër ishte frymëzuar për t’ja vendosur emrin vajzës së saj.

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar. Aktualisht, ajo moderon emisionin e dashurisë “Për’puthen”. Por, më herët Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit. Në një video të publikuar në median online, Zemani mezi njihet. Aty shihet me flokë të bardha dhe ka qenë para 10 vitesh.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport