Connect with us

Lajme

Ne Big Brother po shkojne si mos me keq/ Por Donaldi dhe Monika dikur kane qe cift, (FOTO)

Published

on

Janë dy banoret më të komentuar në spektaklin më të shikuar në trojet shqiptare “Big Brother Albania Vip”.

Behët fjalë për aktorët Monika Lubonja dhe Donald Veshaj, shkruan InfoKosova.

Që kur u futën në shtëpinë e famshme, ata kishin një raport mjaftë të mirë mes vetë.

Por pas një zënke mes tyre, që të dy filluan të “urrehen” mes vetë, pas kemi dëgjuar mjaftë shumë thashetheme teksa bëjnë për njëri-tjetrin.

Përveç se i bashkojë shtëpia e famshme, a e dinit se dikur Monika dhe Donaldi ishin partner në vallëzim.

Ata morën pjesë në Dance With Me.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport