Connect with us

Jete

Ne gjendje te renduar psikologjike dhe e zhgenjyer/ Ja cka ndodhur me Semin pas daljes nga Big Brother

Published

on

Semi Jaupaj nuk është shfaqur me ne publik dhe nuk ka qene fare aktive në rrjetet sociale. Per kete duket se ka ndikuar situata me Donaldin dhe Trixen. Pasi Donaldi u lidh me Beatrixën, pa i dhënë asnjë shpjegim Borës, Semi eshte zhgenyer.

Semi, e cila ishte mikesha më e ngushtë e Donaldit brenda në shtëpi ka hequr Donaldin edhe nga profili i saj në Instagram. Per me teper ajo u largua live nga spektakli i mbrëmjes së BBV e ndërsa sot ka kërkuar mirëkuptimin e fansave të saj.

“Ju premtoj që do të këndoj më shumë për ju djema. Vetëm se kam nevojë për pak kohë. Ndërkohë, mund të dëgjoni këtë cover që kam bërë gjatë karantinës. (Kam pasur një periudhë shumë të vështirë emocionale dhe jam akoma duke e marrë veten nga kjo gjë). Ju dua Tinkërbells-at e mi”, shkruan Semi në story në profilin e saj në Instagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport