Connect with us

Jete

Ne shtepine e Bieta Sulos ka feste/ Shikoni cfare ka shkruar ajo per Alban Dudushin:”Simpatik,nevrik…”

Published

on

Festat nisin qe me daten 22 dhjetor ne familjen e Alban Dudushit dhe Bietes. Albani feston sot ditelindjen dhe nuk kishte si te mungonte urimi nga bashkeshortja e tij.

Moderatorja ka publikuar disa foto te shkrepura nder vite, qe nga momenti kur udhetonin si te dashuruar e deri sot qe kane krijuar familjen e tyre.

“Gezuar ditelindjen Albani yne, sic Kroi thote, te kemi shokun me te ngushte @albandudushi

Simpatik, nevrik, i shtruar dhe plot gallata, mendimi i vlefshem perballe cdo sfide, mbeshtetja dhe perplasja me e forte neper udhekryqet e jetes, romantik dhe indiferent, njeriu i udhetimeve, si edhe ngrohtesise se shtepise…kam harruar gje??????

Me nje liber ne dore, llullen aty prane, Charlien rreze teje dhe ne qe vijme te ngacmojme gjithmone. Te kemi shpirt, Kroi Art, Joelle dhe Bieta jote.”

Kujtojme se ne disa intervista Bieta ka treguar se ne fillimet e dashurise me Albanian ka pasur shume pikepyetje por tani ata festojne cdo dite dashurine e tyre.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport