Connect with us

Lajme

Ne videoklip jam 100 kile dhe Flori Mumajesi nuk e publikon/ Fifi tregon historine e bashkepunimit

Published

on

Fifi dhe Flori e paskan gati një bashkëpunim mes tyre, por kënga nuk është publikuar prej dy vitesh. Gjatë një bisede me Monikën dhe Arjolën, Fifi ka treguar se çdo gjë është gati, madje edhe videoklipi, por ka një arsye pse kënga nuk është bërë publike.

Pjesë nga biseda:

Monika: Ça moshe ka Flori?

Fifi: 39, bëni tani në gusht.

Monika: A, pse e dija të të 40-at unë atë.

Arjola: Po 39, probabilitet 40.

Monika: 39-40, po e dija më të madh. Po tani nuk shkon në asnjë lloj koncerti?

Fifi: E ka pas këto punët e veta…nëna i vd iq.

Monika: E di se atëherë shkruajti…ishim në Covid kur…

Fifi: Sivjet i ka v dek nëna, shkurt-mars.

Monika: Po, kemi qenë të mbyllur

Fifi: Janar ose shkurt, s’po di saktë, por s’kemi qenë të mbyllur. Vjet kemi qenë të mbyllur, sivjet kemi qenë me fashë orare.

Fifi: E di që kam qenë në Kosovë, kur më kanë thirr.

Monika: Jo, po se shof më që të shkojë nëpër kështu.

Fifi: Jo, thjësht është t’u e marrë, është duke punuar për të nxjerrë këngë të reja. Çfarë këngësh ka aty!? Zoti hajër e bëftë!

Monika: Po ti vetë me atë do këndosh?

Fifi: Po, patjetër. E kam një këngë me videoclip gati që dy vjet, që rri aty klipi.

Më tej Fifi ka treguar se kënga nuk është publikuar sepse ajo “ka 100 kile tek ai klip” dhe Flori shqetësohet se mos ajo duket keq.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport