Connect with us

Lajme

Nese doni qe gjoksi juaj te duket me i madh dhe me i ngritur atehere duhet te beni keto 3 gjera

Published

on

Ky artikull është për të gjitha vajzat që kanë gjoks të vogël dhe që i kanë ezauruar të gjitha truket për ta bërë atë të duket paksa më i madh.

Vajza, mos u shqetësoni, pasi ndoshta tani me këto truke të vogla, do të mund ta vishni atë kanotieren e bukur që keni blerë së fundmi. Gjoksi nuk rritet me magji, por mënyra si i vishni re çipetat për shembull ka shumë rëndësi. Më poshtë mund t’i lexoni këto truke, pasi e dimë që keni shumë kuriozitet:

1

Forma X

Ky truk do t’ju ndihmojë që të fshihni edhe reçipetat kur vishni një kanotiere, por gjithashtu gjoksi juaj do të duket më i madh. Lidhini reçipetat në formën X dhe kaloni rripat e tyre në anën e kundërt nga ajo në të cilën i vendosni zakonisht.

2

Bëni masazh gjoksit

Masazhi mund të ndihmojë në rritjen e madhësisë së gjoksit Ai në fakt nuk ka vetëm efekt rritjen e madhësisë së gjirit, por ndihmon në qarkullimin e gjakut dhe ul rrez ikun e ka ncerit të gjirit.

3

Konturimi do ta bëjë gjoksin tuaj të duket më i madh

Grimi i duhur mund të bëjë magji. Ju mund ta rrisni gjoksin me 2 masa nëse e konturoni atë. Vendosni highlighter tek pjesa e gjoksit, ndërsa pak më sipër pudër më të errët. Rezultati do të jetë ky që shihni në foto.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport