Connect with us

E pergjithshme

Ngjajne si dy pika uji/ Bora Zemani prezanton mamane e saj, shikoni sa e bukur eshte ajo

Published

on

“Më mirë e ëma se e bija” është shprehja që i përshtatet pikërisht moderatores Bora Zemani me mamanë e saj.

Bora, e cila është shumë e dashur për publikun, është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon herë pas here foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka prezantuar për herë të parë nënën e saj dhe është vënë re një ngjashmëri e madhe ne tipare mes tyre.

Bora ka publikuar në Instastory një video pranë saj, e cila po e shoqëron deri te makina, ndërsa i bashkëngjitet edhe babai i saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport