Connect with us

Jete

Njera me e vecante se tjetra/ Ja si u veshen 9 vajzat VIP per festen e Halloween-it

Published

on

Halloween është padyshim një prej festave më të preferuara. Që nga personazhe filmash e deri tek veshje të çuditshme, të gjithë për të festuar natën e 31 tetorit. Edhe pse origjina e Halloween lidhet përkujtimin e të vd ekurve, në vitet e fundit ngjason më tepër me një konkurs veshjesh.

Sigurisht që prej saj nuk do të shpëtonin as vipat. Të cilët çdo vit sjellin standarde të reja, veshje mahnitëse, por ndonjëherë edhe të pakuptueshme. Vajzat poërgjithësisht “lu ftojnë” se cila do duket me se xy se tjetra. Gjithesi kjo festë lejon të shndërrohesh në çfarë të duash prandaj Albeu.com ju sjell më posht se si zgjodhen të dukeshin VIP-at tanë.

Niko Komani dhe Kiara Tito

Elvana Gjata si Gili

Aleksia Peleshi

Einxhel Shkira

Roza Lati

Lei Kraja

Armina Mevlani

Oriola Marashi

Zaimina Vasjari

Alketa Vejsiu

Trejsi Sejdini

Kejvina Kthella

Bora Zemani

Ermal Mamaqi

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport