Connect with us

E pergjithshme

Nora Istrefi dhe Eni Koci bejne ”XING” me veshjen e sikletshme/ Kujt i shkon me shume?

Published

on

Shume prej personazheve te njohur te showbiz-it shqiptar bejne ‘xing’ me njera-tjetren persa i perket shijeve ne mode.
Asnjehere nuk kane munguar krahasimet edhe pse secila ka zgjedhur ta kombinoje ne menyren e vet.

Kete here ishte kengetarja Nora Istrefi dhe Eni Koci te cilat jane shfaqur me te njejten veshje.

Ne rrjetin social ‘Instagram’, Nora ka publikuar disa foto ku shfaqet me nje stil ndryshe. Kengetarja ka veshur nje bluze te ngushte dhe te tejdukshme me te cilen ngjan shume bukur.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente pozitive nga ndjekesit.

Por me te njejtin kombinim eshte shfaqur edhe Eni Koci.

Te dyja vajzat ngjajne shume bukur dhe mjaft ekstravagante me kete veshje.

Pak kohe me pare Nora dhe Eni jane shfaqur dhe me te njejtat rroba banjo.

Po ju si mendoni cilat nga vajzat duket me bukur?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport