Connect with us

E pergjithshme

Nora Istrefi prezanton mamin e saj dhe qenkan shume te ngjashme

Published

on

Nora Istrefi eshte nje prej kengetareve me te dashura per publikun dhe nje prej femrave me te bukura shqiptare.

Duket se gjithe kjo bukuri eshte gjentike sepse se fundmi ajo eshte bere nostalgjike dhe ka publikuar nje foton e saj kur ishte bebe dhe nje te mamit te saj. Mbi foto kengetarja shkruan ‘Baby Nora’ dhe tek nje foto te se emes ne moshe te re ‘Young Mami’. Me siguri qe mami i saj mund te kete qene ne nje moshe te perafert me moshen aktuale te Nores tani..

E bukur dhe me sy plot shkelqim dhe ne te vertete ne kete foto gjen vend shprehja ‘beme mama te te ngjaje’

Thuhet gjithashtu se Nora eshte ne pargatitje te projektit te ri muzikor ne bashkepunim me Butrint Imerin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport