Connect with us

Lajme

”Nuk e di si e pashe veten me Boren”/ Donaldi pendohet per lidhjen qe ka patur me te, ja cfare thote

Published

on

Diten e sotme Donaldi i ka befasuar te gjithe me deklaraten e ti brenda shtepise se Big Brother.
Gjate nje bashkebisedimi qe ka bere me Meridianin ai ka bere nje deklarate shume te forte.

“Per historine qe kam patuar, kur kam marre vesh historite qe ka patur kam thene waw, nuk e di pse e pashe veten me ate”, eshte shprehur aktori.

Kujtojme se ne keto momente Donaldi eshte duke shijuar lidhjen e tij te dashurise me Beatrix. Per lidhjen e ciftit mbremjen e djeshme, ka pasur shume deklarata dhe perplasje te ndryshme nga ana e banoreve per shkak te mosbesimit te tyre per kete marredhenie.

Aktori ka pranuar se Beatrix e ben te ndihet mire ndersa kjo e fundit ka thene: “ Di gjeni shtepine po te doni, une kete djale e dua dhe pike. Koha do ta vertetoje! E di une cfare ndjej, e di cfare ndjen ai”. Kjo gje na le te nenkuptojme se marredhenia e tyre po forcohet cdo dite dhe me shume.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport