Connect with us

Lajme

Nuk e ka harruar Alvisen edhe pas asaj qe ndodhi me Hysenin/ Ja cfare ka then Bashkimi qe terhoqi vemendje

Published

on

Djalosh i ekranit shqiptare zhvilloj disa takime mjaft te bukura dhe interesante me disa prej vajzave te emisionit si me Alvisen me te cilen pati nje marrdhenie teper te afert. Bashkimi ka nje pelqim teper te madh per bukuroshen dhe pas refuzimit qe ai i beri diten e premte bukuroshes.

Raporti i tyre eshte krisur dukshem nga hyrja e Hysenit ish te dashurit te konkurrentes tone i cili shkaktoj mjaft trazira dhe diskutime. Por tashme Alvisa eshte merzitur shume me reagimin dhe refuzimin e Bashkimit dhe mesa duket gjithcka u kris mes tyre.

Por me sqarimin qe ata beren naten e “Perputhen Prime” mesa vume re ata kishin ende pelqim per njeri-thetrin dhe kjo nenkupton qe ata do te dalin serish ne takime se bashku. Edhe pse Alvisa tha se do ta kete shume te veshtire qe ta ftohe serish Bashkimin ne takim pas refuzimit ajo e pranoj qe mund te dalin serish.

Pro Bashkimi nga ana theter eshte ende i prekur nga veprimet e Alvises e cila tashme sipas tij ka krijuar nje trekendesh mes saj, Hysenit dhe Brunos, djalit per te cilin ka shprehur pelqim . “Po shperqendroshesh perseri. Fokusohu” eshte mesazhi ae ai i ben bukuroshes permes instagramit te tij.

Bashkimi mesa duket eshte prekur kaq shume nga veprimet e bukuroshes saqe i ka kushtuar asaj nje vemendej teper te vecant ne rrjetet sociale. Le ti urojme shume suksese djaloshit ne jeten d tij private dhe ate profesionale ne projektet e tij te radhes.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport