Connect with us

Lajme

Nuk e nxjerr asnjehere ne publik por shikoni sa shume eshte rritur djali i Xhemi Shehut

Published

on

Kur behet fjale per jeten e saj private, moderatorja e njohur Xhemi Shehu eshte mjaft diskrete.

Xhemi ishte ende 25 vjece dhe ne hapat e para te karrieres ne momentin qe nisi historine e dashurise me bashkeshortin e saj Ervis Sula.

Bashkeshorti i saj ka mbetur nje personazh misterioz per te cilin publiku nuk di thuajse asgje edhe pse moderatorja e Top Channel eshte vazhdimisht ne qender te vemendjes se mediave.

Cifti ka nje martese te lumtur ku dhe kane sjelle ne jete dy femije, Gabrielin dhe Martinin.

Edhe me dy djemte e saj, bukuroshja e ekranit publikun rrallehere foto.

Xhemi e ka thyer kete rregull pasi ne rrjetin social ‘Instagram’ ka publikuar nje foto me Gabrielin.

Ai eshte rritur dhe ka marr tiparet me te bukura te mamit.

Fotoja ka marr shume pelqime dhe komente nga ndjekesit te cilet i kane vene ne dukje faktin se sa te bukur jane dhe ngjashmerine e madhe me njeri-tjetrin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport