Connect with us

Lajme

Nuk eshte ai qe pritej/ Ky eshte djali simpatik qe hyri ne shtepine e Big Brother sot

Published

on

Sot në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ hyri banori më i ri, ai quhet Igli Zarka.

Ai është një aktor dhe pedagog në universitetin e Tiranës.

“Mendoj se situatën brenda shtëpisë do ti menaxhoj si të vijnë. Njeriu ka një gamë të ndryshme reagimesh për një sërë arsye. Brenda Big Brother mendoj se do më mungoj qeni. Nuk mendoj se mund të ketë miqësi aty brenda. Asnjë nga konkurrentët s’do e linte vendin e tij për mua. Do doja që brenda shtëpisë të kisha dinjitetin”, tha ai në klipin prezantues.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport