Connect with us

Jete

Nuk eshte Donaldi/ Ilir Shaqiri flet hapur: Kete konkurent e kam frike per fitoren e Big Brother

Published

on

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP” i drejtuan njëri-tjetrit pyetje, përgjigjet e të cilave duhet të ishin të sinqerta.

“Kujt ia ke frikën ndaj banorëve, në aspektin fitore?”, u pyet Iliri, i cili u shpreh se iu trembet atyre që janë prej vërteti.Mirëpo, atij i duhej të zgjidhte vetëm një emër. Iliri tha emrin e Arjolës.

“I trembem Arjolës”, u shpreh balerini.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”, Arjola ka treguar shumë për jetën e saj personale, veçanërisht për ndarjen nga bashkëshorti.

Pas divorcit, Arjola nuk është komentuar për ndonjë lidhje të re dhe së fundmi ka treguar se arsyeja janë fëmijët.

“Në asnjë moment nuk jam shfokusuar që të krijoj një lidhje sepse për shkak të magnetit që kam e di që në jetën time do vijnë meshkuj posesivë që do më mbyllin diku. Nuk e kam kërkuar dikë fare. Njeriu i duhur nuk ka ardhur ende. Dua që të kem një marrëdhënie të konsoliduar jashtë pragut të shtëpisë sime. Fëmijët e mi janë fëmijët e mi. Shtëpia ime me fëmijët e mi është vetëm e jona, jashtë pragut të derës, po”, tha Arjola.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport