Connect with us

Lajme

Nuk i ka mardheniet shume te mira me te/ Fifi tregon se kush do ta fitoje Big Brother VIP sipas saj

Published

on

Ne mbremjen e djeshme Fifi ishte pjese e nates live te Big Brother VIP pas daljes se saj nga shtepia. Arbana Osmani e ka pyetur ate se kush mendon se do ta fitoje Big Brother VIP. Pas nje momenti hezitimi ku eshte menduar per kete pergjigje ajo ka thene:

”Kam 2 opsione se kush do ta fitoje Big Brother Vip kete vit, jam ndermjet Ilirit dhe Arjoles”

Ajo ka pasur edhe nje perp lasje gjate nates live me Ilirin dhe Arjolen. Ajo i quan ata si lojtaret me te forte te ketij Big Brotheri.

Goca dhe Gra – Balina Bodinaku ishte ditën e sotme e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku foli për eksperiencën e saj si opinioniste e “Big Brother VIP”.

Teksa komentonte debatin që pati me Fifin, ajo tha se ka marrë shumë ofe ndime dhe m allkime të ndryshme nga fansat e këngëtares. Balina shton se të gjitha këto i ka marrë parasysh që kur ka pranuar që të jetë edhe ajo pjesë e këtij reality show si një opinioniste.

Bodinaku nuk i shpëtoi dot pyetjes së kush mund ta fitojë edicionin e parë të BB VIP, ku përmendi tre emra që sipas saj, duhet të shkojnë dhe e meritojnë finalen.

Balina tha emrin e Ilirit, Donaldit dhe Arjolës. Sipas saj, janë tre lojtarët më të fortë dhe mund të shkojnë në finale. Por jo vetëm kaq, pasi ajo tregoi konsideratat e saj për Beniadën, të cilën tha se e pëlqen shumë sepse është shumë reale.

“Kisha krijuar një mendim që në fillim dhe nuk është se e kam ndryshuar shumë edhe sot pas më shumë se 50 ditësh. Mendoj se Iliri, Donaldi, Arjola, mund të shkojnë në finale, janë të fortë. Beniada më pëlqen po ashtu shumë. Atë gocë e dua sepse çdo gjë te ajo është ndryshe, reale”, tha Balina.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport