Connect with us

Lajme

‘Nuk i marr burrin njeriu’/ Roza Lati thumbon keq Bieta Sulon dhe ben deklaraten qe nuk e prisnim

Published

on

Pak muaj më parë Roza Lati u përplas me Bieta Sulon, pas një interviste në emisionin “Ftesë në 5”. Gjithçka nisi kur Bieta e pyeti nëse donte t’i binte në sy dikujt me setin më të bre ndshme.

Ajo u ndje e o fenduar dhe pas intervistës bëri një status në rrjete sociale, ku shkruante “Unë nuk e kuptoj të të ftojë tjetra në studio dhe të të ofe ndojë….”  Dhe nderkohe me fshini videon? Kam 1001 mesazhe nga njerëzit që reagojnë si mundet në një emision televiziv të të fy ejë tjetra në shtëpinë e vetë ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk përtoj t’i nxjerr të gjitha mesazhet nje nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon”, ka shkruar Roza ne ate kohe .

Ndërkohë e ftuar së fundmi në “RTV Ora”, Roza u ndal sërish te pë rplasja me Bietën dhe tha se sipas saj, moderatorja e ka pasur personale me të.

“Shiko e pashë emisionin e Sulos. Kishte ftuar Dalina Buzin, flisnin për serialin Snob. Një mikpritje shumë të mirë, i bëri komplimente, e priti shumë mirë, mesa duket e kishte personale me mua. Po ne nuk është se ja marrim burrin njeriu, më vjen keq. Jo zemër nuk janë të gjithë si ty, nuk janë të gjithë si ty”, u shpreh Roza, duke thumbuar Bietën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport