Connect with us

E pergjithshme

Nuk ka dhjam dhe e ka peshen e duhur/ Arbana Osmani zbulon 3 sekretet e saj per trup si ngjale

Published

on

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te njohura dhe me te dashura te ekranit shqiptar.

Pasionin per gatimin ajo e ka shprehur prej vitesh tashme dhe gjithmone ndan me ndjekesit e saj receta ne rrjetet sociale.

Ne ‘InstaStory’, ne opsionin “ask me a question” ajo i dha mundesine fansave te saj te benin pyetje rreth ushqimeve dhe gatimeve.

“Meqenese sot jam e ngeshme dhe vazhdimisht marr nga ju me mijera pyetje ne lidhje me ushqimin dhe gatimin, jepini, beni. Cfare pyetje te doni food related” shkruan moderatorja.

Nje nga fansat e saj e pyeti “ Si ja ben qe gatuan dhe je kaq ne forme?!” dhe moderatorja dha tre keshillat qe zbaton per nje trup perfekt:

1.Nuk ha gjithe taven qe gatuaj

2.Nese ha dreke bollshem ha vetem nje sallate ne darke

3.Perpiqem te bej nga pak sport.

Permendim gjithashtu se dhe pak kohe ka ngelur nga ardhja e bebushit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport