Connect with us

Jete

Nuk ka te mbaruar perplasja e Ilirit me Donaldin/ Ja cfare po ndodh brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Tensionet mes konkurentëve Ilir Shaqiri dhe Donald Veshajt janë rritur në shtëpinë e Big Brother.Madje ata kanë ndarë shtëpinë me grupe, ku Iliri ka mbështetjen e pjesës më të madhe të banorëve.

Teksa ishin duke zhvilluar provën e javës, Ilir Shaqiri është kapur me Donaldin për shkak të batutave dhe ironive të këtij të fundit.

Donaldi: Nuk ka lidhje me ty

Iliri: Çfarë njeriu je, çfarë disipline artistike. Ti bën ironi gjatë gjithë kohës…

Donald: Me ty…

Iliri: Nuk ke respekt për asnjërin nga këto.

Donald: E kuptoj që do të kapesh me mua tani. Pse po flasin të gjithë dhe kapesh vetëm me mua.

Iliri: Bën batuta…

Donaldi: Do bëj sa të kem jetën time.

Iliri: Ik se nuk kam nerva të merrem me ty.

Iliri: Je zero si njeri dhe si gjithçka

Donald: Jam unë skandal se fola kur po flisnin të gjithë.

Iliri: Ata bëjnë pyetje ndërsa ti bën si zhurmues, ironi nga mëngjesi në darkë.

Donald: Sa e vuan ti mor shpirt.

Kujtojmë se në Big Brother VIP u eleminuan në spektakël Sheila Haxhiraj dhe Rudina Demneri apo Paloma. Gjithsesi në nominim janë të gjithë banorët, për shkak se Iliri, Monika dhe Sabiani kanë rënë dakord me nominime.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport