Connect with us

Jete

”Nuk ke per te pasur gje me Saren”/ Fifi futet ne mes te ciftit, ja cfare i tha ajo Pajtimit

Published

on

Fifi mendon se Sara dhe Pajtimi nuk do kenë asgjë bashkë dhe këtë ia ka thënë sot në sy Pajtimit.

Teksa po bisedonin Fifi tha see ka analizuar situatën e tyre dhe mendon se është njësoj si situata e saj me Granitin.

Fifi: Jam duke analizuar shumë gjëra dhe një nga situatat që kam analizuar është marrëdhënia jote me Sarën. Siç më ka thënë intuita që unë me Granitin nuk mund të kem diçka po ma thotë dhe për ty dhe Sarën.

Graniti: Ndoshta s’kemi me pas, ça me bo tashi mos t’i flas?

Fifi: Jo, jo nuk jam duke të dhënë këshilla, po të them si e shoh unë situatën. Si shoqe e jotja që jam ndoshta më takon të jap mendimin tim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport