Connect with us

Lajme

Nuk kishte ndodhur asnjehere ne transmetim live/ Fifi ndihet keq dhe i bie te fikte ne mes te emisionit

Published

on

Debati për puthjen mes Dj PM dhe Sarës ka marrë rrjedh tjetër.

Këtu është përfshirë edhe Fifi, të cilën e ka kritikuar opinionistja, shkruan Gazeta Online Reporteri.net

Fifit i ka rënë të fikë gjatë emisionit Live, Top Channel kaloi ne reklama, por gjendja e Fifit nuk duket e mire.

Ajo kerkoi Arbanes me ngulm gjate debatit me Balinen per te dale dhe duke u ngritur ajo humbi nd enjat.

Fifi tani eshte pak me mire nderkohe ne studio po diskutohet ne lidhje me ate qe ndodhi.

Arditi eshte shprehur se nuk eshte e drejte sepse banoret po privohen nga kjo situate

….

Sarah dhe Dj PM kanë shprehur hapur tashmë pëlqimin e fortë që kanë për njëri-tjetrin.

Mes debateve dhe refuzimeve, Sarah i dhuroi puthjen e parë në buzë Pajtimit, pak ditë më parë.

Afrimiteti mes tyre u duk dhe ditët në vazhdim, teksa kur bënin prova në rolin e Elsës dhe Fredi (Pallati 176). Blogerja e puthi sërish artistin, ndërsa ishte xheloze për praninë e Antonelës.

Por deklaratat e PM këtë mbrëmje në spektakël ishin kontradiktore, kur tha se nuk është i sigurt nga Sarah, pasi ka bërë më shumë për të dhe blogerja ka bërë më pak nga ana tjetër.

Sarah u shpreh se ndoshta nuk do të krijojë një lidhje me Pajtimin në shtëpi, por sido që të jetë, tha se nuk do ta shoh larg vetes konkurrentin në shtëpi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport