Connect with us

Jete

Nuk kthehem me as per Beatrixin/ Donaldi tregon cfare do te bej po doli nga shtepia e Big Brother

Published

on

Banori ka befasuar teksa fliste me partneren e tij.

Donaldi tha se do e shqyejë biletën kthyese, shkruan lajmi.net.

Banori i shumë komentuar i ‘Big Brother VIP’, u deklarua se nëse largohet një herë nga shtëpia nuk do riktheher për një arsye.

Lexo edhe:

Nominuan Dj Dagz-in, si funksionoi karma për pak sekonda drejt Donaldit dhe Beatrixës?

Nëse eliminohet njëherë, Donaldi tha se nuk rikthehet me faktin se sipas tij atë nuk e do publiku.

“Nëse dal nuk kthehem më”, tha Donaldi, teksa Beatrix e pyet: “As për mua”, “Jo sepse nuk më do publiku këtu, me ty do e vazhdojë jashtë”, tha ai.

Ndryshe, Donaldi është në nominim për tu eliminuar nga shtëpia, bashkë me Einxhel dhe Trixa.

Shiko videon nga minuta e 16:55./Lajmi.net/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport