Connect with us

Lajme

”Nuk njoh asnje shqiptar qe pranon humbjen”/ Eduarti bashkeshorti i Arbanes i kthehet keq Donaldit

Published

on

Pak ditë më parë Ilir Shaqiri u shpall fitues i “Big Brother VIP”. Thuhet se pas këtij momenti Romeo dhe Donaldi janë përplasur me produksionin e “Top Channel”.

Regjisori i spektaklit, Eduart Grishaj ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku u shpreh se janë mësuar me reagimet e shqiptarëve të cilët nuk dinë se si të pranojnë humbjen.

“Ne jemi mësuar me këtë gjë. Nuk njoh asnjë shqiptar që pranon humbjen. Asnjë nga 4 finalistët nuk ka humbur. Është problem i madh ky. Një do e fitoj çmimin e madh. Të gjithë konkurrentët kanë dalë fitues. Të gjithë kanë dalë me dinjitet. Në asnjë ‘Big Brother’ tjetër konkurrentët nuk kanë fituar kaq shumë, shtëpi, suport nga TCH, produksioni”, tha Eduarti.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport