Connect with us

Jete

Nuk shkoi ne studion e Big Brother naten e mbremshme per ta mbeshtetur/ Ja cfare ka bere Beatrix per Donaldin

Published

on

Mosprezenca e Beatrix në shtëpinë e Big Brother me ish banorët tjerë ka nxitur debat në rrjet.

Nga ky veprim i Trixës Donald u shpreh i mërzitur dhe nervozuar, pasi aktori tha se këngëtarja nuk kishte pse të mërzitej nga shakatë që aktorët e Portokallisë bën me të dhe Bora Zemanin, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Madje Trixa të ikte në Dubai për pushime.

Por, dy ditë para finales ajo ka zgjedhur të mbështesë Donaldin, duke kërkuar që të votohet për të.

“Me ty”, ka shkruar Trixa në postimin e bërë.

Kujtojmë se finalja e Big Brother VIP është të premten me 18 shkurt dhe banorët finalistë janë: Einxhel, Donald, Ilir dhe Beniada.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport