Connect with us

Lajme

‘Nuk të shoh si Donaldi e sheh Borën’, Fifi tregon fjalë për fjale çfarë i tha Graniti qe e lendoi

Published

on

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’. Natën e parë u prezantuan 14 banorë, numër ky që mund të rritet apo zvogëlohet nga eliminimet apo hyrjet nga java në javë. Në natën e katërt të spektaklit të Big Brother Albania VIP është larguar banori i parë, Elhaid Cufi, ndërsa në natën e gjashtë të spektaklit u largua Arditi, por që kishte një biletë kthyese për në shtëpi.

Mbrëmë pas përfundimit të spektaklit, raporti mes Fifit dhe Granitit ka marrë drejtim tjetër pasi ky i fundit u shpreh se nuk mund të ketë diçka më shumë mes tyre dhe e sheh si person të afërt.

Kjo gjë ka bërë që këngëtares t’i përkeqësohet gjendja shëndetësore dhe banorët kanë kërkuar të thirret ambulanca.

Kujtojmë se vetëm pak orë para se të ishte nata e spektaklit, Fifi dhe Graniti u shfaqën të afërt me njëri tjetrin.

Mbrëmjen e djeshme Graniti i tha Fifit se e shikon vetëm si motër dhe se mes tyre nuk mund të ndodhë asgjë. Fifi nuk e priti aspak mirë dhe kaloi në kriza paniku.

Ditën e sotme ajo është qetësuar dhe e ka diskutuar me Monikën, të cilës i ka treguar se Graniti nuk e ka parë kurrë si të dashur.

“Më tha që e kuptova që të shoh si shoqe, si motër kur pashë Borën dhe Donaldin. Më tha që nuk më sheh si Donaldi Borën. I thashë nëse nuk më ke parë, pse e bëre zemrën me lule dhe me qirinj për mua, por nuk m’u përgjigj”, është shprehur Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport