Connect with us

Jete

Cfare nuk thane per njera tjetren brenda shtepise se Big Brother/ Semi dhe Fifi dalin bllof para publikut

Published

on

Ky “Big Brother VIP” mund të themi me plot gojë se ka patur situata nga më të ndryshmet, gjë që padyshim i ka mbajtur banorët ‘të gozhduar’ pas ekranit prej më shumë se një muaj tanimë.

Një dyshe që në fillim nuk i patën punët fare mirë ishte Fifi dhe Semi. Fillimisht vajzat nisën ‘ko nfliktin’ mes tyre pas xhelozisë që Fifi tregonte ndaj Semit për shkak të Granitit. Një debat shumë i madh mes tyre ndodhi dhe kur Fifi ‘vërdallisej’ nëpër shtëpi me shkop në dorë dhe Semi u ndje e f rikësuar nga veprimet e saj.

Pas kësaj, gjërat mes tyre duket se janë përmirësuar dhe dyshja ka filluar të qëndrojnë me njëra-tjetrën. Pak më parë, Fifi në një bisedë me Granitin ka treguar se para se të hynin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ato i kanë bërë bllok njëra-tjetrës në Instagram. Mirëpo, me një kontroll të shpejt, mund të kuptoni se ato jo që nuk e kanë bërë bllok njëra-tjetrën, por edhe vazhdojnë të ndiqen.

Nuk e dimë nëse Fifi zgjodhi të gënjejë ose ndoshta menaxhuesit e rrjeteve të tyre sociale pasi kanë parë miqësinë mes vajzave, i kanë ndjekur sërish me njëra-tjetrën.

Rikujtojmë se, pak më parë Igli Zarka vendosi të largohet përfundimisht pa qëndruar më shumë se një javë në “Big Brother VIP” dhe shkak për këtë është bërë gjendja e tij e rën duar shëndetsore. Kjo duket të ketë ardhur pas zë nkës me Monikën ku ajo me anë të shenjave e aku zoi se ai është përdorues i lëndëve nark otike.

E kur dukej se Igli po ambientohej me banorët e shtëpisë dhe gjërat po shkonin mirë, gjendja e tij shëndetsore është rënduar dhe kjo gjë ka bërë që ai të largohet përfundimisht.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport