Connect with us

Jete

“Nuk tregove asgjë, për këtë të jap dorën”/ Pas mesazhit që Romeo i dha Donaldit, reagon Bora Zemani

Published

on

Gjatë mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e “Big brother Vip” hyri Romeo i cili takoi vëllain e tij binjak Donaldin dhe për pak çaste e zëvendësoi atë mes banorëve. Takimi mes dy vëllezërve ishte shumë emocionues dhe Romeo i dha disa mesazhe Donaldit. Si fillim ai i tha që të mos e vriste mendjen për asgjë por të bënte atë që ndjen.

Ai gjithashtu në një moment u shpreh: -“U munduan të të vinin me shpatulla pas murit por ti prap heshte, nuk tregove asgjë. U tregove burrë, për këtë të jap dorën”, duke lënë të nënkuptuar se ju referua historisë së tij me Borën. Si duket ka ardhur edhe një reagim nga Bora.

Kjo e fundit ka postuar një foto në Instastory një foto ku duket e kuruar deri në detaj dhe e veshur në mënyrë shumë elegante në studion e “Përputhen”. Kështu Bora i tregoi të gjithëve se pavarësisht zhurmës në rrjet ajo vazhdon me rutinën e saj pa bërë asnjë koment për situatën.

Në takimin më emocionues ndonjëherë të binjakëve Veshaj, të dy u përlotën, dhe na përlotën edhe ne të gjithëve nga ekrani. Referuar situatës së fundit, ai shprehu mbështetjen për vëllain e tij, duke theksuar se e rëndësishme është që ai të ndihet mirë dhe të bëjë çfarë do.

Romeo: A ishte kjo dëshira jote? Bëj atë që mendon ti. Unë i kam zgjidhur të gjitha hallet. Kështu që bëj ça mendon ti. Je shumë I fortë. Ngulite në kokë. Donald: Kam dashur atë aprovimin tënd, nëse e kam bërë mirë apo keq. Romeo: Edhe pse tentuan të të vinin me shpatulla pas murit, ti u tregove burrë.

Më pas Romeo u fut si gjasmë Donaldi, duke dalë nga dhoma e rrëfimit dhe duke u bashkuar me pjesën tjetër të banorëve. Beatrix e ndjeu që në fillim se diçka nuk po shkonte dhe mbeti e shtangur, por edhe pjesa tjetër e banorëve e kuptoi shpejt lojën që kishte menduar produksioni për sot.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport