Connect with us

Jete

Nuk u kuptua mire cfare thane/ Kjo eshte biseda e plote e Donaldit dhe Beatrixit kur po laheshin ne dush

Published

on

BB VIP – Beatrix dhe Donaldi kanë disa ditë që po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri-tjetrin. Që pas largimit të Semi Jaupajt nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, duket se aktori i njohur i humorit është më i “lirë”.

Përveçse rrinë gjatë gjithë kohës bashkë, ata të dy madje edhe lahen bashkë. Këngëtarja dhe aktori kanë bërë dush sërish bashkë, ku edhe kanë biseduar me njëri-tjetrin.

Madje Antonela që kaloi aty dhe i “zuri mat” nuk qëndron pa i ngacmuar duke u thënë: “Uaa, alarm, alarm”.

Biseda:

Antonela: Uaa, alarm, alarm, kapet një çift i lumtur

Donaldi: Na kap një foto

Beatrix: Çfarë po mendon?

Donald: Po ti për kë mendon?

Beatarix: ….

Donaldi: Lëre se e di

Beatrix: Po pse më pyet?

Donaldi: Po kot, harrova që…

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport