Connect with us

E pergjithshme

”O Antonel e ke marr shume fort”/ Donaldi kapet me Antonelen sepse mbrojti Beatrixin, ja cndodhi

Published

on

Antonela është kapur keq me Beatrixën ditën e sotme dhe shkak është bërë një bisedë që ato kanë bërë për surprizat. Beatrixës nuk i ka pëlqyer që Antonela flet për surprizat dhe kjo e fundit i kërkoi “të mos fusë hundët” kur flet ajo. Debatoi a gravoi derisa ndërhyri dhe Donaldi, të cilin Antonela e quajti “avokat”.

Antonela: Mos i fut hundët kur flas unë

Beatrix: Për surprizat?

Antonela: Po pra, ça kishte këtu me u alar mu?

Beatrix me ironi: Do marr leje herën tjetër

Antonela ngre zërin: Ça kishte këtu me u ala rmu ma shpjego pak

Beatrix: Nuk u ala rmua njeri, thjesht të duket ty

Antonela: U ala rmove e dashur sepse the ça flisni more kështu? E di unë ça flas, se është goja ime, jo e jotja

Beatrix: S’tha njeri mos fol. Thjesht thashë pse i diskutoni surprizat

Antonela: Pse ku është problemi këtu?

Beatrix: Sepse nuk është surprizë më

Antonela: Është thjesht muhabet, unë nuk punoj me produksionin e Big Brother dhe ta di ça është. Hipotezë, e di ça është hipoteza?

Donaldi: Po të thonte që mos e diskuto sepse nuk quhet më surprizë sepse në momentin që e di ti përgatitesh dhe nuk merr më të njëjtin efekt

Antonela: Mos u fut në mes ti Donald se nuk ka nevojë për avokat ajo. Ke fr ikë me diskutu me shoqet e tua se futesh ti në mes

Donaldi: Po ça diskutimi

Antonela: Po tregojnë që s’janë të zonjat me diskutu

Donaldi: Ça diskutimi

Antonela: Me diskutu me mua

Donaldi: O Antonel e ke marrë shumë fortë

Ndërhyjnë banorët e tjerë për të qetësuar situatën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport