Connect with us

Jete

Oni Pustina beri akuza te forta ndaj Ilirit/ Reagon per here te pare bashkeshortja e Ilirit dhe e ben per 1 lek

Published

on

Ilir Shaqiri është një nga banorët e “Big Brother Vip” që ka marrë shumë mbështetje nga publiku, por jo të gjithë janë krah tij.

Oni Pustina, dikur fitues i “Dancing With The Stars”, emision ku në juri ka qenë pikërisht Iliri, ka bërë disa deklarata të forta.

Oni shkruan se Shaqiri ka një jetë që jeton nën hijen e Kledi Kadiut dhe se xhelozon për çdo shqiptar të realizuar në shtetin fqinj. Sipas tij, balerini ka një jetë që përpiqet me çdo mënyrë dhe intrigë që të jetë sado pak në nivelin e tyre duke minimizuar arritjet e tyre dhe duke u përpjekur madje edhe t’iu zërë vendin.

Nuk mbaroi me kaq, dikush i shkruajti Oni Pustinës se Iliri nuk ka folur keq për askënd, por Oni tha se duhet të shohi një video ku Iliri flet me kode për të.

Oni Pustina për Ilir Shaqirin: ‘Jeton nën hijen e Kledi

Për gjithë këtë situatë në rrjet ka reaguar dhe Emanuela, bashkëshortja e Ilirit dhe mamaja e vajzës së tij Emily.

“Hajde Oni, djalë i mirë. Keni arritur të merrni një artikull!!! Gjithsesi Iliri ishte në dasmën e Kledit dhe në pagëzimin e vajzës. Më duket se nuk të kam parë. Çfarë nuk bën për t’i bërë njerëzit të flasin. Kur ke pasur nevojë, të kemi pritur dhe për shumë gjatë. Dhe ti e di këtë. Mjaft, të lutem. Sa turp.Fatkqësisht, njerëzit pështyjnë aty ku kanë ngrënë.””

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport