Connect with us

Oriz me gjoks pule dhe rrush te thate

Flexible

Jete4 days ago

Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken 14 VAJZAT VIP pa pike makeup-i ne fytyre

Pa make up dhe pa filtra/ Ja si duket VIPAT shqiptare sic i ka bere nena. Gjithmone jemi mesuar qe...

Jete4 days ago

As te lajme fytyren nuk dime/ Keto jane 8 gabimet trashanike qe bejme sipas dermatologeve

Nga e gjithe rutina juaj e bukurise larja e fytyres duket si pjesa me pak e komplikuar. Disa zakone te...

Jete4 days ago

Me forma te kolme dhe barkun e sheshte/ Shikoni sa bukur duket Bora Zemani e zh veshur me rroba banje

Sapo temperaturat rriten, VIP-at shqiptarë janë ata të cilët nisin të postojnë foto nga plazhi me b i kini apo...

Jete4 days ago

Shoqet e ngushta nuk ndahen kurre/ Keto jane 7 VAJZAT VIP qe e kane shoqen e ngushte si moter

Secili nga ne ka nje shoqe ose shok te ngushte me te cilin ndan cdo moment. Shume nga personazhet e...

Jete4 days ago

Do dukeni 5 kg me shume sec jeni ne te vertet/ Keto jane 10 veshjet qe ju tregojne me te shendosha

Edhe ju ndoshta ja keni bere vetes pyetjen nese kjo veshje ju tregon me te shendoshe apo jo. Gjetja e...

Jete4 days ago

Me rroba banje ngjyre roze dhe trupin fiber/ Shikoni sa bukur duket Xhemi Shehu e zh veshur ne plazh

Ndryshe nga shume personazhe te njohur te ekranit, Xhemi Shehu nuk e ka aspak problem qe te publikoi foto pa...

Jete5 days ago

Kane bere operacione plastike por jane penduar/ Ja kush jane Vajzat VIP qe cfare nuk kane hequr

Ndodh që shumë prej nesh të mos jenë të kënaqur me pamjen fizike dhe në një moment të kërkojnë të...

Jete5 days ago

Kur kunata te behet si moter/ Keto jane 7 vajzat VIP qe kane marrdhenie te vecante me kunaten

Jeta private e VIP-ave ka patur e vazhdon të ketë gjithmonë interes prandaj ata janë edhe shumë të komentuar në...

Jete5 days ago

Qimet e fytyres nuk kane asnje shans/ Kjo eshte receta BIO qe i zhduk qimet njehere e mire, ruajeni

Femrat gjithmone vuajne ti zhdukin qimet njehere e pergjithmone ne fytyre pasi ato krijojne nje bezdi. Ne kete artikull do...

Jete5 days ago

Me forma te kolme dhe barkun e sheshte/ Shikoni sa bukur duket Bora Zemani e zh veshur me rroba banje

Moderatorja e njohur Bora Zemani eshte shume e dashur per publikun shqiptar. Ajo eshte shume active ne rrjetet sociale dhe...

Copyright © 2009-2020 NewsRaport