Connect with us

Oriz me gjoks pule dhe rrush te thate

Flexible

Jete20 hours ago

Brenda shtepise luksoze te Rita Ores/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar shtepine nga brenda kengetarja

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kishte deklaruar se ua ka dhuruar shtëpinë e saj në vlerë prej 1.3...

Jete2 days ago

Armina Mevlani nderroi 3 fustane nuserie/ Por shikoni si u veshen VAJZAT VIP te ftuara ne dasmen e saj

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë mbrëmjen e kësaj të diele. Një dasmë madhështore,...

Jete3 days ago

Dasma pa mish nuk ka kuptim/ Por shikoni cfare po hane te ftuarit ne dasmen e Armina Mevlanit me Shkelzenin

Armina dhe Shkëlzeni po kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre në martesë. Dasma me mbi 300 të ftuar ka mbledhur personazhe...

Jete2 weeks ago

E veshur shkurt fare dhe me kembet perpjete/ Bora Zemanin nuk e kemi pare ndonjehere keshtu (foto)

Bôra Zemani, vazhdôn të jetë emër shumë i kômentuar në mediat rôzë. Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njôhur...

Jete3 weeks ago

Nese doni te kurseni 35% te pages suaj mujore atehere duhet te ndiqni rregullin e kursimit japonez

Kur përfundon muaji të gjithëve i ndodh të përfundojë edhe paga. Paratë zhduken shumë më herët nga sa prisnim dhe...

Jete3 weeks ago

Lidhja nuk eshte fushe me lule/ Keto jane 3 gjerat qe duhet te beni qe te riktheni lumturine ne cift

Si të rizbuloni lumturinë e një çifti? Rregulli i artë qëndron në qëndrimin bazë, pra në përpjekjen për të shkuar...

Jete4 weeks ago

Grate me klas dallohen menjehere/ Keto jane 6 gjerat e vogla qe i dallojne ato nga grate e thjeshta

Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është konsideruar gjithmonë një nga tiparet më të rëndësishme në paraqitjen e...

Jete4 weeks ago

Lidhjet e lumtura kane disa tipare/ Keto jane 7 shenjat qe tregojne se jeni ne 1 lidhje qe ja vlen per gjithe jeten

Çdo partneritet ka një evolucion të ndryshëm. Disa çifte hyjnë shpejt në një luftë për pushtet në marrëdhënie, ndërsa të...

Jete4 weeks ago

Po harxhoni shume lek me detergjentin e rrobave/ 2 shenjat qe tregojne se po hidhni me shume sec duhet ne lavatrice

Sasia e madhe e detergjentit bën më shumë dëm se dobi Kur përdorni shumë detergjent formohet një sasi e tepërt...

Jete4 weeks ago

Nese doni te shpetoni njehere e mire nga fryrja e barkut atehere duhet te beni keto 2 gjera te thjeshta

1 në 10 amerikanë kanë probleme me fryrje të barkut pavarësisht sa shumë hanë. Kjo fryrje mund të shndërrohet në...

Copyright © 2009-2020 NewsRaport