Connect with us

Jete

Pa të atin duke qarë në shtëpinë e ”Big Brother”, reagon vajza e Ilir Shaqirit: Babi mos qaj ti!

Published

on

Balerini Ilir Shaqiri është zgjuar sot në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ duke qarë. Mesa duket balerini i njohur ka mall për familjarët dhe është përlotur. Teksa ai ndodhej akoma në shtratin e tij, kamerat e shtëpisë e kanë kapur duke qarë.

Ky moment është publikuar edhe në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” në “Instagram”, e cila është parë dhe pëlqyer menjëherë nga mijëra njerëz.

Kjo video nuk i ka kaluar pa e parë edhe vajza e Ilirit, Emily, e cila ka vendosur që të lërë një koment. “Mos qaj babi”, shkruan në italisht e bija e balerinit të njohur, duke e shoqëruar komentin edhe me një emoji zemër.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport