Connect with us

Jete

Pak dite me pare tha se nuk do kthehej me pas por Semi kerkon te takoje Bojken Lakon ne Big Brother

Published

on

Semi ka kërkuar që brenda shtëpisë së Big Brother VIP të vinte ish-bashkëshorti i saj, Boiken Lako. Kjo ishte dëshira e saj e cila u shpreh gjatë lojës së djeshme.

Loja që do të pasonte do të ishte një sesion me pyetje-përgjigje që do banorët do t’i drejtonin njëri-tjetrit. Semi u pyet se cilin prej të afërme të saj do të donte të takonte brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Ajo si përgjigje zgjodhi dy emra, babin e saj të cilin nuk e ka takuar prej tri vitesh gjithashtu edhe Bojken Lakon, ish-bashkëshortin e saj.

Nuk dihet nëse produksioni do t’ia plotësojë këtë dëshirë.

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas shumë vitesh bashkë. Ky raport mes dyshes është bërë po ashtu dhe një temë diskutimi në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Banorët janë kuriozë të dinë më tepër rreth kësaj marrëdhënie dhe nuk ngurrojnë që ta pyesin Semin herë pas here.

Këngëtarja pak dite me pare ka pohuar se nuk ka asnjë shans që ajo të rikthehet me Bojkenin, kjo për vetë faktin se ata kishin plot 8 vite dhe kur i dhanë fund mes tyre ishin të sigurtë për atë që po bënin. Ndersa sot e kerkon ta takoje ne Big Brother.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport